zwiększ czcionkę zmień kontrast
Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

EPUAP

EPUAP - Elektroniczna skrzynka podawcza 


Elektroniczna Skrzynka Podawcza – Przedszkola im. Krasnala Hałabały w Buku

Profil zaufany jest potrzebny do podpisywania spraw załatwianych w ePUAP.
W Urzędzie Miasta i Gminy Buk (w Punkcie Obsługi Interesanta) można potwierdzać profil zaufany. Można nim podpisywać m.in. dokumenty w Elektronicznej Platformie Usług Administracji Publicznej (ePUAP).
Dzięki profilowi zaufanemu każdy może załatwić sprawy administracyjne drogą elektroniczną, bez konieczności wychodzenia z domu, 24 godziny na dobę, z dowolnego miejsca.
 
 
Jak zdobyć profil?
Należy najpierw założyć konto użytkownika na portalu ePUAP, dostępnym pod adresem www.epuap.gov.pl. Z konta wysyłamy wniosek o potwierdzenie profilu zaufanego. Następnym krokiem jest uwierzytelnienie profilu w punkcie potwierdzającym profil zaufany. Możemy się w tej sprawie udać do Urzędu Miasta i Gminy Buk ul. Ratuszowa 1  (w ciągu 14 dni od złożenia elektronicznego wniosku), gdzie potwierdzimy swoje dane osobowe przed urzędnikiem ( należy zabrać ze sobą dowód osobisty), który porównuje je z wprowadzonymi do systemu. Po pozytywnej weryfikacji danych konto założone na portalu ePUAP zyskuje status profilu zaufanego. Można się nim już posługiwać w kontaktach z administracją w sposób podobny, jak podpisem elektronicznym. Profil zaufany traci swoją ważność po trzech latach.
 
  
Adres elektronicznej skrzynki podawczej Przedszkola im. Krasnala Hałabały w Buku EPUAP: /PrzedszkoleBuk
 
Adres platformy EPUAP: http://epuap.gov.pl/
Metryka

Wytworzył:Administrator Systemu BIP

Data informacji:2022-03-15 09:15:00

Opublikował:Administrator Systemu BIP

Data publikacji:2022-03-15 09:15:00

Dziennik zmian