zwiększ czcionkę zmień kontrast
Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Kadra

Kadra 2021-2022

Kadra pedagogiczna przedszkola to nauczycielki z wysokimi kwalifikacjami pedagogicznymi. Przedszkole zatrudnia też pracowników administracyjno- obsługowych. Pracownicy przedszkola to kadra wykształcona, systematycznie uzupełniająca swoją wiedzę, otwarta na potrzeby dziecka oraz współpracę z rodzicami i środowiskiem.

Statystyka na rok 2021/2022
liczba oddziałów - 10
liczba dzieci - 250
pracowników obsługi - 17
pracowników administracji - 2
nauczycieli – 18

 

Wykaz nauczycieli i kontakt 2021-2022

Imię i nazwisko

Nauczany przedmiot

kontakt

mgr Sławomira Polcyn

Wychowanie przedszkolne

dyrektor@przedszkole-halabala.pl

mgr Hanna Mikołajczak

Wychowanie przedszkolne

hanna.mikolajczak@przedszkole-halabala.pl

mgr Ewa Giełda

Wychowanie przedszkolne

ewa.gielda@przedszkole-halabala.pl

mgr Magda Gorzaniak

Wychowanie przedszkolne    j. angielski

  magda.gorzaniak@przedszkole-halabala.pl

mgr  Agata Krasowska

Wychowanie przedszkolne

agata.krasnale@przedszkole-halabala.pl

mgr Anna Zimny

Wychowanie przedszkolne

anna.zimny@przedszkole-halabala.pl

Katarzyna Lesniczak

Wychowanie przedszkolne

katarzyna.lesniczak@przedszkole-halabala.pl

mgr     Iwona Miga

Wychowanie przedszkolne

iwona.miga@przedszkole-halabala.pl

mgr Alina Nowaczyk-Żybura

Wychowanie przedszkolne

alina.zybura@przedszkole-halabala.pl

mgr  Maria Zygmańska

Wychowanie przedszkolne

maria.zygmanska@przedszkole-halabala.pl

mgr  Klaudia Antas

Wychowanie przedszkolne

Współorganizowanie procesu kształcenia

klaudia.antas@przedszkole-halabala.pl

Natalia Kolasinska-Frankiewicz

Wychowanie przedszkolne. j.angielski

natalia.kolasinska@przedszkole-halabala.pl

mgr  Magdalena Jankowska

Wychowanie przedszkolne

magdalena.jankowska@przedszkole-halabala.pl   

mgr   Iwona Pawlak

Wychowanie przedszkolne

                                      iwona.pawlak@przedszkole-halabala.pl              

mgr    Joanna Paluszkiewicz

Wychowanie przedszkolne

joanna.paluszkiewicz@przedszkole-halabala.pl

mgr  Joanna Kaźmierowska

logopedia

asia.kazmierowska@przedszkole-halabala.pl

mgr  Anna Balcerek-Dybionka

logopedia

anna.dybionka@przedszkole-halabala.pl

mgr    Alicja Nowak

religia

 

 

Metryka

Wytworzył:Administrator Systemu BIP

Data informacji:2022-03-08 12:00:00

Opublikował:Administrator Systemu BIP

Data publikacji:2022-03-08 12:00:00

Dziennik zmian